Rozhovor s Emmou o Ballet shoes

28. srpna 2008 v 22:39 | domiseek
V novém rozhovoru s Alloy.com. Emma Watson promluvila o filmu Ballet shoes (který byl zveřejněn tento týden na omezeném angažmá v americkém divadle), a jak srovnává s Harrym Potterem. Emma jde také do detailů a porovnává Hermionu a Pauline.
↓ více info v článku ↓

Tak co, jaké to bylo dělat něco jiného než Harryho Pottera?
Bylo to nádherné. Bylo to opravdu pěkné dělat něco jiného. Udělali jsme to pro BBC, což je britský televizní kanál. Byl proveden v televizní podobě a to bylo úplně něco jiného než v hollywoodských filmů. Natočili jsme čtyři scény v jednom dni a pracovali jsme šest krát do týdne. Velice se to lišilo ale milovala sem to!

Jak se ti pracovala bez Ruperta a Daniela?
Bylo to pěkné pracovat se spoustou dívek. Byla to opravdu příjmná změna, protože obvykle na Pottera jsme byli s kluky celou dobu.

Jak se ti hraje ve filmu bez zvláštních efektů?
To bylo příjemné, nemuselo se strarat tolik o technický aspektale stačilo se zaměřit na herectví.

Jak se ti hraje Pauline oproti Hermiony?
Jedním z velkých věcí, je že Pauline se malovala a byla mnohem více holčičí. Ona je herečka, má šaty jako Alenka v říši divů. Tedy v toto filmu je pasáž kdy má nosit korzet a staré šaty s parukou.

S kým se spíš stotožňujete s Pauline nebo Hermionou?
To je taková tvrdá otázka, jelikož obě mají co do sebe. Já se stotoužňuji s Pauline z hlediska své zkušenosti, že mám velice podobné skuženosti tím co prošla, když sem byla mladší, její nejistoty a jak se pokouší být herečka a znepokujuje jí to co si lidé budou myslet. A s Hermionou se stotožňuji ve věcech, které se knih a školní práce. Jsem také docela divoška tak to se vztahuje i na to. Je velmi loajální a tvůrčí. Opravdu se vztahuju na obě tyto role.
www.harrypotter-world.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Daher Daher | E-mail | Web | 29. srpna 2008 v 20:15 | Reagovat

skoda ze neni delsi:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama