Listopad 2009

Mini rozhovor s Bonnie a Tomem

28. listopadu 2009 v 22:47 | Domiseek |  Novinky HP
Opravdu mini rozhovor s Bonnie Wright (Ginny Weasley) a Tomem Feltonem (Draco Malfoy). Mluví celkově o natáčení, o Relikviích smrti, líbací scéně a reakcích fanoušků ... :)


Tom o vztahu s Danem mimo plátno..

"Je dobré býti záporek. Myslím, že každý rád hraje postavu, která je na míle vzdálena od jeho charakteru. Ale v reálném životě jsme s Danem zadobře. Oba máme rádi kriket a když jsme se zrovna nesnažili zabít navzájem zaklínadly, tak jsme vysedávali v šatně a sledovali zápasy. Oba též hrajeme kriket, ale studio má strach, aby náhodou nedostal zásah do obličeje. Takže nesmíme házet míč jeho směrem."


O epilogu v Relikviích...
Tom: "Stále máme před sebou ještě pár měsíců natáčení. Poslední natáčecí scénou bude pravděpodobně scéna odehrávající se o 19 let později. Jsem velmi zvědavý, jak budeme všichni vypadat."

↓ více v článku ↓

Natáčení na Ministerstvu a minirozhovory

21. listopadu 2009 v 18:19 | Domiseek |  Harry Potter a Relikvie Smrti

Natáčení na Ministerstvu kouzel by podle potterweb.cz mělo proběhnout v prosinci.
Zatím se objevily nové informace, dojmy a minirozhovory s herci:

-Herec Rade Serbedzija (Gregorovič) prozradil, že má za sebou první natáčení scén s Voldemortem. Natáčení po boku Ralpha Fiennese označil za "jedinečné".

-Imelda Stauton (Umbridgeová) prozradila:
"Je to velká role. Bylo skvělé hrát toho padoucha v růžovém oblečku. A znovu si zahrát tuto roli je jako dostat dárek."

Sídlo Malfoyů?

18. listopadu 2009 v 19:08 | Domiseek |  Harry Potter a Relikvie Smrti
Objevila se nová fotka, která by (snad) mohla zachycovat sídlo Malfoyů v HP7. Co si myslíte vy?

zdroj: www.potterweb.cz

HP herci a vývoj jejich postav - Video

18. listopadu 2009 v 19:06 | Domiseek |  Novinky HP
Poslední dobou se na netu objevuje spousta videí! V tomhle videu můžete vidět hlavní herce, kteří mluví o vývoji svých postav a musí to stihnout do jedné minuty. To co říkají dvojčata Phelpsovy je vážně zajímavé a Emma zase mluví jako o závod :D


zdroj: www.potterweb.cz

Rupertův výcvik na famfrpál

18. listopadu 2009 v 18:52 | Domiseek |  Rupert Grint-Ron Weasley
Takhle nějak se Rupert připravoval na famfrpál v HP 6 :o)
Ten konec videa je asi nejlepší :DDD


zdroj: www.potterweb.cz

DVD Ultimate Edition

17. listopadu 2009 v 20:31 | Domiseek |  Novinky HP
V průběhu dní vrcholí přípravy vydání DVD Ultimate Edition s prvním a druhým dílem Harryho Pottera. V souvislosti s tím studio vydalo tři nové videoklipy, které se objeví v bonusových materiálech této edice.

Podle mě jsou ta videa opravdu úžasná! Najednou mám pocit, že to všechno začíná a Harry Potter je teprve malý kluk :o)

První video je o hledání toho správného herce, který by se hodil pro postavu Harryho Pottera. Myslím, že lepšího herce než Daniela Radcliffa, vybrat nemohli!


Druhé video je stejně úžasné jako to první. Možná ještě o něco dojemnější. J. K. Rowling "mluví" o tom jak je spokojená s výběrem hlavních herců. Uvidíte malého Daniela, Emmu i Ruperta. Daniel a vlastně celé trio je hrozně roztomilé!


Je to hrozné jak ten čas letí! :)

Ve třetím videu už uvidíte celé trio pohromadě. Asi to bude znít směšně, ale když vidím malého Daniela, Ruperta a Emmu jak s nadšením řeční o HP a potom je tam sestřih zhruba do dnešní doby...tak mě to dojímá. Asi proto, že jsem na Harry Potterovi vyrostla a stárla stejně jako postavy/herci. Tolik se toho změnilo. Oni se tak moc změnili. Ale myslím, že to nadšení z nich nevyprchalo...


Najednou si začínám uvědomovat, že se všechno blíží ke grandioznímu finále HP ságy. Je to možné, že to tak rychle uteklo?

DVD Ultimate Edition vyjde v Británii a v USA 8. prosince. V ČR k dostání nebude.

zdroj: www.potterweb.cz + moje úprava

Bonnie na Twilight saga event

12. listopadu 2009 v 14:40 | Domiseek |  Bonnie Wright-Ginny Weasleyová
Bonnie se zúčastnila fan akce pro Twilight ságu: New moon.

↓ více fotek v článku ↓

Video k HBP

12. listopadu 2009 v 14:26 | Domiseek |  Harry Potter a Princ dvojí krve
Nové video ze zákulisí HBP. Hlavní herci (Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Jessie Cave) a producent David Heyman mluví o líbacích scénách a všeobecně o vztazích mezi postavami. Některé jejich komentáře jsou opravdu vtipné a zajímavé je, co si o všem myslí samotní herci :D

zdroj: www.snitchseeker.com

Nové fotky Dana

11. listopadu 2009 v 10:09 | Domiseek |  Daniel Radcliffe-Harry Potter
Myslím, že všechny jsou moc pěkné...ale nejvíc se mi líbí první dvě :o)
zdroj: www.snitchseeker.com

Rozhovor s Matthewem Lewisem

10. listopadu 2009 v 19:27 | Domiseek |  Matthew Lewis-Neville Longbottom
Pro vás už to asi bude celkem starý rozhovor, ale já ho sem dávám se zpožděním kvůli své absenci na blogu :o)

Ve většině filmů je Neville vedlejší postava s minimálním prostorem před kamerou. Jak se vám povedlo vytvořit takovou postavu, která je tak památná?
Neustále jsem ve spojení s Davidem Yatesem a neustále mluvíme o tom, co by měl Neville dělat a jaké by měl zažívat pocity, a to i přesto, že se jedná o postavu v pozadí. A to je opravdu něco, David Yatesem má opravdu zájem nejen o postavu Nevilla Longbottona, ale i o další postavy, se všemi jejich vlastnostmi, aby celá scéna vypadala co nejreálněji.

Jako někdo, kde je od dětství velký fanda HP knížek, je ve filmu něco, co byste rád viděl pozměněné?
Byl jsem trochu naštvaný, když byla z filmu Harry Potter a Fénixův řád vyhozena scéna, jak je Neville v nemocnici sv. Munga na návštěvě u svých rodičů. Tato scéna byla velmi zásadní pro Nevillovu postavu. Ale vzhledem k délce filmu, jsme museli vyházet některé pasáže.

Příběhy knih a filmů jsou převážně vyprávěny z pohledu Harryho. Omezuje to tak možnost vyprávět příběh?
Je zřejmé, že knihy jsou o Harry Potterovi, jak byl sirotek, jak vyrůstal, jak si myslel, že je mudla. Jeho ovlivňování dalších postav hodně poznamenalo postavu Nevilla (a vlastně i mě). On mu pomáhá proměnit se v jinou osobnost.

Zdá se, že každý herec ve vedlejší roli, včetně Nevilla, má svou fanouškovskou základnu. Ovlivňuje to nějak vaši postavu ve filmu?
(Smích). Lidé často říkají: "Víc Nevilla, prosím. Je škoda, že ho není víc vidět." V posledním filmu (Princ dvojí krve) měl Neville pouze dvě scény, ve kterých něco říkal (když přeje Ronovi úspěch a pak na Křiklanově vánočním večírku - pozn. red.). Přál bych si víc prostoru, ale je tam masivní příběh, že některé postavy musely ustoupit do pozadí. Též se tam objevily nové postavy, které musely být představeny.

Co můžeme od Nevilla čekat v příštím filmu? (Relikvie smrti 1.)
Já dostal konečnou verzi scénáře teprve před pár týdny. Neville toho bude mít spoustu na práci. Tři hlavní studenti (Harry, Ron, Hermiona) budou pryč z Bradavic, ale Neville zůstane a zapojí se do vedení Brumbálovy armády. Stane se vůdcem odbojového hnutí. Dostane nakládačku a bude i zakrvácený.

Jste spokojen s rolí, která na vás teď čeká?
Myslím, že fanoušci si to zamilují. Neville opravdu projde zásadní proměnou. I jeho chování bude vyspělejší. Nic už ho nevyděsí.

zdroj: www.potterweb.cz

Lenka s tatínkem

10. listopadu 2009 v 19:22 | Domiseek |  Galerie HP
zdroj: www.photobucket.com

James a Lily

10. listopadu 2009 v 19:18 | Domiseek |  Galerie HP
zdroj: www.photobucket.com