Novinky HP

Mini rozhovor s Bonnie a Tomem

28. listopadu 2009 v 22:47 | Domiseek
Opravdu mini rozhovor s Bonnie Wright (Ginny Weasley) a Tomem Feltonem (Draco Malfoy). Mluví celkově o natáčení, o Relikviích smrti, líbací scéně a reakcích fanoušků ... :)


Tom o vztahu s Danem mimo plátno..

"Je dobré býti záporek. Myslím, že každý rád hraje postavu, která je na míle vzdálena od jeho charakteru. Ale v reálném životě jsme s Danem zadobře. Oba máme rádi kriket a když jsme se zrovna nesnažili zabít navzájem zaklínadly, tak jsme vysedávali v šatně a sledovali zápasy. Oba též hrajeme kriket, ale studio má strach, aby náhodou nedostal zásah do obličeje. Takže nesmíme házet míč jeho směrem."


O epilogu v Relikviích...
Tom: "Stále máme před sebou ještě pár měsíců natáčení. Poslední natáčecí scénou bude pravděpodobně scéna odehrávající se o 19 let později. Jsem velmi zvědavý, jak budeme všichni vypadat."

↓ více v článku ↓

HP herci a vývoj jejich postav - Video

18. listopadu 2009 v 19:06 | Domiseek
Poslední dobou se na netu objevuje spousta videí! V tomhle videu můžete vidět hlavní herce, kteří mluví o vývoji svých postav a musí to stihnout do jedné minuty. To co říkají dvojčata Phelpsovy je vážně zajímavé a Emma zase mluví jako o závod :D


zdroj: www.potterweb.cz

DVD Ultimate Edition

17. listopadu 2009 v 20:31 | Domiseek
V průběhu dní vrcholí přípravy vydání DVD Ultimate Edition s prvním a druhým dílem Harryho Pottera. V souvislosti s tím studio vydalo tři nové videoklipy, které se objeví v bonusových materiálech této edice.

Podle mě jsou ta videa opravdu úžasná! Najednou mám pocit, že to všechno začíná a Harry Potter je teprve malý kluk :o)

První video je o hledání toho správného herce, který by se hodil pro postavu Harryho Pottera. Myslím, že lepšího herce než Daniela Radcliffa, vybrat nemohli!


Druhé video je stejně úžasné jako to první. Možná ještě o něco dojemnější. J. K. Rowling "mluví" o tom jak je spokojená s výběrem hlavních herců. Uvidíte malého Daniela, Emmu i Ruperta. Daniel a vlastně celé trio je hrozně roztomilé!


Je to hrozné jak ten čas letí! :)

Ve třetím videu už uvidíte celé trio pohromadě. Asi to bude znít směšně, ale když vidím malého Daniela, Ruperta a Emmu jak s nadšením řeční o HP a potom je tam sestřih zhruba do dnešní doby...tak mě to dojímá. Asi proto, že jsem na Harry Potterovi vyrostla a stárla stejně jako postavy/herci. Tolik se toho změnilo. Oni se tak moc změnili. Ale myslím, že to nadšení z nich nevyprchalo...


Najednou si začínám uvědomovat, že se všechno blíží ke grandioznímu finále HP ságy. Je to možné, že to tak rychle uteklo?

DVD Ultimate Edition vyjde v Británii a v USA 8. prosince. V ČR k dostání nebude.

zdroj: www.potterweb.cz + moje úprava

Lampy v tématickém parku HP

13. září 2009 v 12:49 | Domiseek
Zřejmě nějak takhle budou vypadat olejové lampy, které si návštěvníci prohlédnou v tématickém parku Harryho Pottera. Výrobci se prý opravdu snaží, aby byly autentické...

zdroj: www.snitchseeker.com

Nové fotky z tématického parku HP

11. září 2009 v 15:03 | Domiseek
více fotek v článku

Herci z HP podporují charitativní akci

25. srpna 2009 v 14:46 | Domiseek
Herci Matthew Lewis, Imelda Staunton a Daniel Radcliffe darovali podepsané medvídky pro Projekt Teddy Bears 09, který pomáhá zvyšovat prosředky na boj proti rakovině prsu. Aukce bude probíhat na eBay od 27. sprna.

zdroj: www.verky.blog.cz

Harry Potter 1 na CD

20. září 2008 v 9:10 | domiseek
Asi to všichni už víte, někdo možná ne, ale Harry Potter 1 vychází na CD po kapitolách každých 14 dní. Příběh vypravuje Jiří Lábus. Tenhle týden vyšlo první CD s první kapitolou a začátkem druhé kapitoly, takže kdo si ho nestihl koupit, tak ho snad ještě sežene na novinových stáncích. Další vyjde 23.9. ( v úterý).

( obrázek ( google.cz) je jen ilustrační, i když v reálu si je to hodně podobné)

Bajky Barda Beedlyho na Slovensku

19. srpna 2008 v 10:12 | domiseek
Kreslenou sbírku kouzelných pohádek s názvem The Tales of Beedle the Bard uvítá i slovenský trh.
Slovenské internetové knihkupectví Martinus uvede první nepotterovskou knihu od Joanne Rowlingove s názvem The Tales of Beedle the Bard, co v překladě znamená Pohádky Barda Beedlyho.
Předpokládaná cena je 285 Sk (€9,46), s 15%-ní slevou je to 242 Sk (€8,03).
Momentálně je známe jen to, že kniha bude zatím dostupná jen v anglickeé verzi. Pakliže budou nějaké nové zprávy o případném slovenském překladě, dáme Vám vědět.
Více o zmíněném díle:
Rowling dokončila první knihu, která není o Harrym Potterovi. Britská autorka vytvořila kreslenou sbírku kouzelných pohádek s názvem The Tales of Beedle the Bard. Rowlingová dílo nejen napsala, ale i ilustrovala. Příběhy uvádí v posledním díle Harry Potter a Relikvie smrti jako dar Albuse Brumbála - Hermioně, které poskytnou klíč na zničení Lorda Voldemorta. "Jejich psaní bylo nejkratší sbohem světu, který jsem milovala a žila v něm 17 let," prohlásila spisovatelka. Řekla, že příběhy nejsou o Harry Potterovi, Hermione a Ronovi, ale ppocházejí z jejich světa. "Takže to bylo svým způsobem terapeutické," dodala.
zdroj: potterweb.cz ( můj překlad ze SK a menší úprava)

Ministerstvo kouzel

17. srpna 2008 v 18:00 | domiseek
photobucket.com

Jak se Lupin zjevil na ministerstvu

16. srpna 2008 v 17:00 | domiseek
photobucket.com

J.K.R. - "Maminka o Potterovi nevěděla"

3. srpna 2008 v 20:20 | domiseek
J.K. R. začala psát příběh o Harry Potterovi šest měsíců před tím, než její maminka zemřela na sklerózu multiplex.
J.K. R. je velmi smutná, že měla šanci o tom mluvit, ale nevyužila ji. "Začala jsem psát půl roku před tím než zemřela. Teď lituji, že jsem jí o tom nepovídala ani se nezmíňila, že vůbec píši. Věděla, že jsem chtěla psát. Nejsem si natolik jistá na kolik by to brala vážně, ale o Potterovi nevěděla vůbec nic."
Nevím jak vám, ale mě to přijde vážně dost smutné... :(
zdroj:potterweb.cz + překlad ze SK ( a úprava)

Detailní kresby TOBTB

1. srpna 2008 v 15:25 | domiseek
Krásné kresby v knížce...

J.K.R. na TOBTB párty

1. srpna 2008 v 15:19 | domiseek
Fotky J. K. R. s knížkou...

Fotky "Tales of Beedle the Bard"

1. srpna 2008 v 15:10 | domiseek
Spousta fotek z aukce TOBTB.... ( focené jsou i kresby v knížce)
Pro více informací kliknětě na "Celý článek"

News-Harry Potter theme park

1. srpna 2008 v 9:21 | domiseek
Nějak takhle by měla v tématickém parku vypadat hospoda u Tří košťat.
Návštěvníci tu mohou dostat "kouzelnické jídlo" stejné jako v příbězích Harryho Pottera.
snitchseeker.com (+můj překlad a úprava)
"Představte si, že v tom tématickém parku doopravdy jste a jen tak si zajdete ke Třem Košťatům na Máslový ležák, stejně tak jako to dělal Harry Potter. Není to skvělý?
"Vždycky jsem se na jeden den chtěla ocitnout ve světě Harryho Pottera a dělat stejné věci jako postavy v knížce....a tady by to doopravdy šlo...."

Tales of Beedle the Bard v prodeji!

31. července 2008 v 17:08 | domiseek
Amazon oznámil, že "Tales of Beedle Bard",(limitovaná edice knih) které koupil na aukci budou vytištěny a dány do prodeje.
Už dnes si je mohou fanoušci "před-objednat" ve dvou formách:
Sběratelská edice s pevnými deskami ($100/£50) nebo Standartní vydání ($7.79/£3.99 ).
Sběratelská edice:
Standartní vydání:
snitchseeker.com + Můj překlad

Teaser bude dříve než jsme doufali!

25. července 2008 v 7:25 | domiseek
Warner bros oficiálně uveřejnil data vydání teaser traileru na satelitu. Znamená to, že teaser uvidíme konečně Na začátkem příštího týdne, snad v pondělí. Teaser vtrhne do kin v pátek v příštím týdnu.Teaser trailer by měl být online v pondělí či v úterý.

AKT.: Teaser by měl být dlouhý cca 1 minutu a 20 vteřin.
www.potterweb.cz

J.K. Rowling slaví!

23. července 2008 v 10:42 | domiseek
J.K.Rowling dneska slaví své 43. narozeniny!
VŠECHNO NEJLEPŠÍ!
Aktualizace: Moje SB (Maja) mě infomovalo, že J.K.R. dneska narozeniny nemá. Jen aby jste věděli, kde jsem to sebrala-našla jsem to na osobnostech.cz. Takže se všem omlouvám!

Percyho autogram

20. července 2008 v 22:38 | domiseek

Jak vzniklo znamení zla...

15. července 2008 v 11:07 | domiseek
Tady najdete způsob jakým vzniklo znamení zla...smrtijedi jen potřebovali nějaký symbol pro svou partu :D A kdo měl ten nejlepší nápad?
 
 

Reklama